Honor puhelimen 80 SE yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Honor puhelimen 80 SE yhteensopiva akku 4700mAh
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit80 SEKorvattavat Honor puhelimen alkuperäisakutHB486492EGW
In stock
- SKU
- CS-HNR800SL
20,95 €
Kuvaus / Honor puhelimen 80 SE yhteensopiva akku 4700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-HNR800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193104 |
| Korvaa | HB486492EGW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 18.28Wh |
| Mitat | 90.30 x 63.30 x 4.80mm |
Stocks
Write Your Own Review