Honor puhelimen 60 Pro 5G / TNA-AN00 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Honor puhelimen 60 Pro 5G / TNA-AN00 yhteensopiva akku 4800mAh
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit60 Pro 5G TNA-AN00Korvattavat Honor puhelimen alkuperäisakutHB506390EFW
In stock
- SKU
- CS-HNP610SL
20,95 €
Kuvaus / Honor puhelimen 60 Pro 5G / TNA-AN00 yhteensopiva akku 4800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-HNP610SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193654 |
| Korvaa | HB506390EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.58Wh |
| Mitat | 88.40 x 62.50 x 5.00mm |
Stocks
Write Your Own Review