Honor puhelimen 50 Lite / NTN-L22 yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Honor puhelimen 50 Lite / NTN-L22 yhteensopiva akku 4200mAh
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit50 Lite NTN-L22 NTN-LX1 NTN-LX3Korvattavat Honor puhelimen alkuperäisakutHB466589EFW
In stock
- SKU
- CS-HNR500SL
20,95 €
Kuvaus / Honor puhelimen 50 Lite / NTN-L22 yhteensopiva akku 4200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-HNR500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193159 |
| Korvaa | HB466589EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 16.25Wh |
| Mitat | 87.80 x 63.50 x 4.60mm |
Stocks
Write Your Own Review