Honor kannettavan tietokoneen MagicBook X14 / NDR-WFH9HN yhteensopiva akku 7330mAh
calcActive())">
Honor kannettavan tietokoneen MagicBook X14 / NDR-WFH9HN yhteensopiva akku 7330mAh
Honor kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMagicBook X14 NDR-WFH9HN Magicbook 14 i7-1165G7 NMH-WFQ9HNKorvattavat Honor kannettavan tietokoneen alkuperäisakutHB4792Z9ECW-22A
In stock
- SKU
- CS-HUX140NB
63,95 €
Kuvaus / Honor kannettavan tietokoneen MagicBook X14 / NDR-WFH9HN yhteensopiva akku 7330mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-HUX140NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,64 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204381 |
| Korvaa | HB4792Z9ECW-22A |
| Kapasiteetti (mAh) | 7330mAh / 56Wh |
| Mitat | 269.20 x 100.00 x 4.90mm |
| Jännite | 7,64 V |
Stocks
Write Your Own Review