Hochiki hätävalaistus Exit Signs / Firescape luminaires yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Hochiki hätävalaistus Exit Signs / Firescape luminaires yhteensopiva akku 700mAh
Hochiki hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallitExit Signs Firescape luminairesKorvattavat Hochiki hätävalaistus alkuperäisakutEL-BAT450
In stock
- SKU
- CS-HBA450LS
19,95 €
Kuvaus / Hochiki hätävalaistus Exit Signs / Firescape luminaires yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hochiki hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-HBA450LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171966 |
| Korvaa | EL-BAT450 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 45.62 x 23.30 x 14.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review