HOBOT pölynimurin tai robotti-imurin 168 / 188 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
HOBOT pölynimurin tai robotti-imurin 168 / 188 yhteensopiva akku 800mAh
HOBOT pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit168 188 198 268 288Korvattavat HOBOT pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakutHB16815
In stock
- SKU
- CS-HBT168VX
29,95 €
Kuvaus / HOBOT pölynimurin tai robotti-imurin 168 / 188 yhteensopiva akku 800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HOBOT pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-HBT168VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161967 |
| Korvaa | HB16815 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 51.30 x 37.60 x 18.40mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review