Hitachi WH7DL Työkalun Akku 2500mAh
calcActive())">
Hitachi WH7DL Työkalun Akku 2500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hitachi akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
WH7DLTämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:BCL 715
In stock
- SKU
- CS-HTC715PX
30,95 €
Kuvaus / Hitachi WH7DL Työkalun Akku 2500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTC715PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107514 |
| Mitat | 80.00 x 50.05 x 36.40 mm |
| Korvaa | BCL 715 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review