Hitachi työkalun KC 18DA / C 18DL yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Hitachi työkalun KC 18DA / C 18DL yhteensopiva akku 2000mAh
Hitachi työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKC 18DA C 18DL C 18DLX C 18DMR C 6DC C 6DD C18DLP4 CJ 18DL CJ 18DLX CJ18DLP4 CR 18DL CR 18DLX CR 18DMR CR 18DV CR18DLP4 DH 18DL DH 18DLX DH18DLP4 DS 18DFL DS 18DFLG DS 18DL DS 18DMR DS 18DVB DS 18DVB2 DS 18DVB2K DS 18DVF3 DS18DLP4 DV 18DCL DV 18DL DV 18DMR DV 18DV DV 18DVKS DV18DLP4 G 18DL G 18DLX G18DLP4 RB 18DL RB 18DLP4 UB 18D UB 18DL UB18DLC WH 18DL WH 18DMR WH18DFL WH18DLP4 WR 18DL WR 18DMR WR18DLP4Korvattavat Hitachi työkalun alkuperäisakutBCL 1815 EBM 1830 326240 326241 327730 327731 BCL 1830 EBM 1815
In stock
- SKU
- CS-HTB183PW
43,95 €
36,95 €
Kuvaus / Hitachi työkalun KC 18DA / C 18DL yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hitachi työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-HTB183PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179795 |
| Korvaa | BCL 1815 / EBM 1830 / 326240 / 326241 / 327730 / 327731 / BCL 1830 / EBM 1815 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 124.40 x 80.00 x 90.00mm |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review