Hitachi EB712S Ni-MH 7,2 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Hitachi EB712S Ni-MH 7,2 V akku 2100 mAh
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin: NR90GC2 NR90GC3 D 10dB D 10DC DN 10DAT DN 10DSA DN 10DVA DN 6DM DN 7DT DN 7DV DS 7DV FDS 7DVA NR 90GC NR WH 6DC EB 7 EB 7B EB 7G EB 7M EB 7S FEB 7S D10dB D10DC DN10DAT DN10DSA DN10DVA DN6DM DN7DT DN7DV DS7DV FDS7DVA NR90GC NRWH 6DC EB7 EB7B EB7G EB7M EB7S FEB7STämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:EB712S EB714S 325292
In stock
- SKU
- CS-HTB712PW
32,95 €
Kuvaus / Hitachi EB712S Ni-MH 7,2 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTB712PW |
|---|---|
| EAN | 4894128073994 |
| Mitat | 105.30 x 52.80 x 65.80mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EB712S, EB714S, 325292 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.12Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review