Hitachi EB 2420 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Hitachi EB 2420 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin: C 7D CR 24DV DH 24DV DH 24DVA DV 24DV DV 24DVA DV 24DVKS Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:EB 2420 EB 2430HA EB 2430R EB 2433X
In stock
- SKU
- CS-HTB420PX
89,95 €
76,95 €
Kuvaus / Hitachi EB 2420 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTB420PX |
|---|---|
| EAN | 4894128055044 |
| Mitat | 99.84 x 108.04 x 88.05mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EB 2420 / EB 2430HA / EB 2430R / EB 2433X |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 72Wh |
| Jännite | 24 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review