Hitachi BCL 1015 Li-ion 10,8 V akku 2000 mAh
calcActive())">
Hitachi BCL 1015 Li-ion 10,8 V akku 2000 mAh
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin: CJ10DL DS10DFL FCG 10DL FCH 10DL FDS10DFL GP10DL CR 10DL CR10DL DB 10DL DB10DL DB3DL FCR 10DL FCR10DL FDB 10DL FDB10DFL FDB10DL FWH 10DCL FWH 10DL FWH10DCL FWH10DFL UB 10DL UB10DL UC 10 SFL UC 10 SL WH 10DCL WH 10DL WH10DCL WH10DFLTämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:329369 329370 329371 329389 331065 BCL 1015 BCL 1030 BCL 1030M BCL1030A
In stock
- SKU
- CS-HTB103PX
47,95 €
38,95 €
Kuvaus / Hitachi BCL 1015 Li-ion 10,8 V akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTB103PX |
|---|---|
| EAN | 4894128078326 |
| Mitat | 89.00 x 48.30 x 93.50mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 329369 / 329370 / 329371 / 329389 / 331065 / BCL 1015 / BCL 1030 / BCL 1030M / BCL1030A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 21.6Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
2 units available |
Write Your Own Review