HILTI TCU 7/36, TE 5 A, C 7/24 Työkalun Akku 2000 mAh
calcActive())">
HILTI TCU 7/36, TE 5 A, C 7/24 Työkalun Akku 2000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HILTI akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
TE 5 AC 7/24C 7/36TCU 7/36
In stock
- SKU
- CS-HBP720PW
46,95 €
Kuvaus / HILTI TCU 7/36, TE 5 A, C 7/24 Työkalun Akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HBP720PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129561 |
| Mitat | 200.70 x 111.00 x 104.66mm |
| Korvaa | BP60 / BP72 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 48Wh |
| Jännite | 24 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review