Generic R526, R526A, R536 Hotspot mokkulan Akku
calcActive())">
Generic R526, R526A, R536 Hotspot mokkulan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Generic mokkuloiden kanssa:
R526 R526A R536Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Generic mokkuloiden alkuperäisakut:YSQ2010 YSQ2010KB001861
In stock
- SKU
- CS-FWR526RC
19,95 €
Kuvaus / Generic R526, R526A, R536 Hotspot mokkulan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-FWR526RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081616 |
| Mitat | 53.70 x 39.30 x 6.70mm |
| Korvaa | YSQ2010KB001861 / YSQ2010 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review