GE Responder 1000, Responder 1100, SCP 840 akku 800mAh
calcActive())">
GE Responder 1000, Responder 1100, SCP 840 akku 800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-GER100MD
194,95 €
Kuvaus / GE Responder 1000, Responder 1100, SCP 840 akku 800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-GER100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145677 |
| Korvaa | 88888235 / 20510002 / 15N-800AA / 92916531 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 114.70 x 51.80 x 28.50mm |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review