GE FANUC PLC CPUs 311 / IC693 yhteensopiva akku 15000mAh
calcActive())">
GE FANUC PLC CPUs 311 / IC693 yhteensopiva akku 15000mAh
GE FANUC PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCPUs 311 IC693 CPU374 IC695Korvattavat GE FANUC PLC alkuperäisakutIC695ACC302-AB OSA424 IC695ACC302 IC693ACC302
In stock
- SKU
- CS-GEC695SL
251,95 €
Kuvaus / GE FANUC PLC CPUs 311 / IC693 yhteensopiva akku 15000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE FANUC PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
More Information
| SKU | CS-GEC695SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204916 |
| Korvaa | IC695ACC302-AB / OSA424 / IC695ACC302 / IC693ACC302 |
| Kapasiteetti (mAh) | 15000mAh / 45Wh |
| Mitat | 109.30 x 61.70 x 31.10mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review