Gas Fire PLC-laitteiden Ignition yhteensopiva akku 14500mAh
calcActive())">
Gas Fire PLC-laitteiden Ignition yhteensopiva akku 14500mAh
Gas Fire PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitIgnitionKorvattavat Gas Fire PLC-laitteiden alkuperäisakut2ER34615M 2LSH20 2LSH20P 2LSH20S 2S1PLSH2 2S1PLSH20
In stock
- SKU
- CS-BFT200BT
54,95 €
Kuvaus / Gas Fire PLC-laitteiden Ignition yhteensopiva akku 14500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Gas Fire PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-BFT200BT |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165200 |
| Korvaa | 2LSH20 / 2LSH20P / 2LSH20S / 2S1PLSH20 / 2ER34615M / 2S1PLSH2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 14500mAh / 104.4Wh |
| Mitat | 65.80 x 62.40 x 33.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review