Garmin T 5 mini akku 1200mAh
calcActive())">
Garmin T 5 mini akku 1200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin GPS-laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-GMT150SL
17,95 €
14,95 €
Kuvaus / Garmin T 5 mini akku 1200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
More Information
| SKU | CS-GMT150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120858 |
| Korvaa | 361-00035-09 / 010-11828-40 / 351-00035-09 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review