Garmin koirapannan TT25 GPS dog tracking collars / A04223 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Garmin koirapannan TT25 GPS dog tracking collars / A04223 yhteensopiva akku 1200mAh
Garmin koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTT25 GPS dog tracking collars A04223 Alpha 100Korvattavat Garmin koirapannan alkuperäisakut361-00035-16
In stock
- SKU
- CS-GMT250SL
14,95 €
Kuvaus / Garmin koirapannan TT25 GPS dog tracking collars / A04223 yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-GMT250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193807 |
| Korvaa | 361-00035-16 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 52.50 x 34.50 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review