Garmin koirapannan Sport PRO Handheld Transmitter yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Garmin koirapannan Sport PRO Handheld Transmitter yhteensopiva akku 750mAh
Garmin koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSport PRO Handheld TransmitterKorvattavat Garmin koirapannan alkuperäisakut361-00056-13 010-11864-20
In stock
- SKU
- CS-GMP056SL
13,95 €
Kuvaus / Garmin koirapannan Sport PRO Handheld Transmitter yhteensopiva akku 750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-GMP056SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183457 |
| Korvaa | 361-00056-13 / 010-11864-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 47.00 x 34.20 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review