Garmin koirapannan Astro System DC20 / DC20 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Garmin koirapannan Astro System DC20 / DC20 yhteensopiva akku 3400mAh
Garmin koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAstro System DC20 DC20 DC30 DC40 Dog Tracking DC 20Korvattavat Garmin koirapannan alkuperäisakut010-10806-00 010-10806-01 010-10806-20 361-00029-00
In stock
- SKU
- CS-GDC20HL
26,95 €
22,95 €
Kuvaus / Garmin koirapannan Astro System DC20 / DC20 yhteensopiva akku 3400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-GDC20HL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120162 |
| Korvaa | 010-10806-00 / 010-10806-01 / 010-10806-20 / 361-00029-00 / AC00-12542 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 66.20 x 20.60 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review