Garmin Delta, Delta Handheld, Delta Sport Koiratutkan Akku
calcActive())">
Garmin Delta, Delta Handheld, Delta Sport Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin koiratutkien kanssa:
Delta Delta Handheld Delta SportTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin koiratutkien alkuperäisakut:010-01069-01 010-11864-00 361-00043-10
In stock
- SKU
- CS-GMR864SL
19,95 €
17,95 €
Kuvaus / Garmin Delta, Delta Handheld, Delta Sport Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-GMR864SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098973 |
| Mitat | 38.40 x 31.00 x 5.60mm |
| Korvaa | 361-00043-10 / 010-11864-00 / 010-01069-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review