Garmin älykellon Venu 2 yhteensopiva akku 210mAh
calcActive())">
Garmin älykellon Venu 2 yhteensopiva akku 210mAh
Garmin älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitVenu 2Korvattavat Garmin älykellon alkuperäisakut361-00139-10
In stock
- SKU
- CS-GRV210SH
17,95 €
14,95 €
Kuvaus / Garmin älykellon Venu 2 yhteensopiva akku 210mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-GRV210SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181927 |
| Korvaa | 361-00139-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 210mAh / 0.81Wh |
| Mitat | 28.00 x 20.00 x 3.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review