Garmin älykellon STD-810G / Instinct Solar yhteensopiva akku 340mAh
calcActive())">
Garmin älykellon STD-810G / Instinct Solar yhteensopiva akku 340mAh
Garmin älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSTD-810G Instinct SolarKorvattavat Garmin älykellon alkuperäisakut361-00164-10 361-00164-00 361-00136-10
In stock
- SKU
- CS-GMT810SL
16,95 €
Kuvaus / Garmin älykellon STD-810G / Instinct Solar yhteensopiva akku 340mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-GMT810SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206996 |
| Korvaa | 361-00164-10 / 361-00164-00 / 361-00136-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 340mAh / 1.32Wh |
| Mitat | 36.80 x 24.70 x 3.00mm |
Stocks
Write Your Own Review