Garmin älykellon Instinct Solar GPS yhteensopiva akku 200mAh
calcActive())">
Garmin älykellon Instinct Solar GPS yhteensopiva akku 200mAh
Garmin älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitInstinct Solar GPSKorvattavat Garmin älykellon alkuperäisakut361-00086-24
In stock
- SKU
- CS-GMS100SL
14,95 €
12,95 €
Kuvaus / Garmin älykellon Instinct Solar GPS yhteensopiva akku 200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-GMS100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198246 |
| Korvaa | 361-00086-24 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.76Wh |
| Mitat | 27.00 x 19.90 x 3.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review