Garmin älykellon Forerunner 955 Solar yhteensopiva akku 220mAh
calcActive())">
Garmin älykellon Forerunner 955 Solar yhteensopiva akku 220mAh
Garmin älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitForerunner 955 SolarKorvattavat Garmin älykellon alkuperäisakut361-00146-00
In stock
- SKU
- CS-GMF955SL
14,95 €
13,95 €
Kuvaus / Garmin älykellon Forerunner 955 Solar yhteensopiva akku 220mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-GMF955SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201755 |
| Korvaa | 361-00146-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 220mAh / 0.85Wh |
| Mitat | 28.60 x 21.80 x 3.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review