Garmin älykellojen Forerunner 405 / Forerunner 405CX yhteensopiva akku 280mAh
calcActive())">
Garmin älykellojen Forerunner 405 / Forerunner 405CX yhteensopiva akku 280mAh
Garmin älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitForerunner 405 Forerunner 405CX Forerunner 410 Forerunner 410CXKorvattavat Garmin älykellojen alkuperäisakut361-00034-00
In stock
- SKU
- CS-GMF405SH
17,95 €
16,95 €
Kuvaus / Garmin älykellojen Forerunner 405 / Forerunner 405CX yhteensopiva akku 280mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-GMF405SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157267 |
| Korvaa | 361-00034-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 280mAh / 1.04Wh |
| Mitat | 33.30 x 30.20 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review