Garmin älykellojen Approach S10 / Approach S20 yhteensopiva akku 180mAh
calcActive())">
Garmin älykellojen Approach S10 / Approach S20 yhteensopiva akku 180mAh
Garmin älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitApproach S10 Approach S20 Approach X40 Forerunner 35Korvattavat Garmin älykellojen alkuperäisakut361-00117-00
In stock
- SKU
- CS-GRH100SH
16,95 €
Kuvaus / Garmin älykellojen Approach S10 / Approach S20 yhteensopiva akku 180mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-GRH100SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173908 |
| Korvaa | 361-00117-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 180mAh / 0.67Wh |
| Mitat | 29.00 x 19.42 x 3.38mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review