Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
calcActive())">
Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin koiratutkien kanssa:
Alpha Alpha 100 Alpha GPS Pig Hunting Dog TracTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin koiratutkien alkuperäisakut:010-10806-30 010-11828-03 361-00029-02
In stock
- SKU
- CS-GDC50SL
24,95 €
Kuvaus / Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-GDC50SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079927 |
| Mitat | 67.59 x 18.54 x 18.54mm |
| Korvaa | 361-00029-02 / 010-10806-30 / 010-11828-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review