Garmin 010-11925-10, Pro 550 dog training, Pro 550 Receiver Koiratutkan Akku
calcActive())">
Garmin 010-11925-10, Pro 550 dog training, Pro 550 Receiver Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin koiratutkien kanssa:
010-11925-10 Pro 550 dog training Pro 550 ReceiverTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin koiratutkien alkuperäisakut:361-00056-07 361-00056-09
In stock
- SKU
- CS-GMP550SL
19,95 €
Kuvaus / Garmin 010-11925-10, Pro 550 dog training, Pro 550 Receiver Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-GMP550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098768 |
| Mitat | 48.10 x 33.90 x 4.50mm |
| Korvaa | 361-00056-09 / 361-00056-07 / 361-00056-15 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review