Garmin 010-01959-00, Approach G10, Forerunner 225 akku 180mAh
calcActive())">
Garmin 010-01959-00, Approach G10, Forerunner 225 akku 180mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin älykellojen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-GRF225SH
15,95 €
Kuvaus / Garmin 010-01959-00, Approach G10, Forerunner 225 akku 180mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi älykellojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-GRF225SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138730 |
| Korvaa | 361-00086-00 / 361-00072-10 / 361-00086-10 / 361-00072-00 / 361-00086-23 |
| Kapasiteetti (mAh) | 180mAh / 0.67Wh |
| Mitat | 29.00 x 19.42 x 3.38mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review