Gardena ruohonleikkurin 115iHD45 / 115iL yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Gardena ruohonleikkurin 115iHD45 / 115iL yhteensopiva akku 4000mAh
Gardena ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit115iHD45 115iL 120i 120iTK4-H530iP4 336LiC 436LiB 5033 5033-20 5041 520iHD60 520iHD70 520iHE3 520iLX 520iRX 530iPT5 530iPX 535i XP 535iFR 535iRX 535iRXT 536Li XP 536LiHD60X 536LiHD70X 536LiHE3 536LiLX 536LiP4 536LiPT5 536LiRX 540iBX 967098301 967893814 AquaClean Li-40/60 high-pressu LB 146i LC 141C LC 141i LC 141iV LC 141Li LC 141VLi LC 247iX LC 347iVX LC 353iVX LC247Li LC347VLi Power Jet 40-Li PowerCut Li Hedge Size 40/60 PowerCut Li-40/30 PowerCut Li-40/30 Trimmer PowerCut Li-40/60 PowerJet Li-40 vacuum cleaner PowerMax Li-40/32 PowerMax Li-40/32 lawnmower PowerMax Li-40/37 PowerMax Li-40/37 lawnmower PowerMax Li-40/41 PowerMax Li-40/41 lawnmower QC 330 QC 500 Trimmer 115iL Trimmer 315iC Trimmer 325iLKKorvattavat Gardena ruohonleikkurin alkuperäisakut28311 9842 9843 9843-20 BLi-40/100 BLi-40/160
In stock
- SKU
- CS-GRA432PW
184,95 €
Kuvaus / Gardena ruohonleikkurin 115iHD45 / 115iL yhteensopiva akku 4000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Gardena ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-GRA432PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 40 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177906 |
| Korvaa | BLi-40/160 / BLi-40/100 / 9843-20 / 9842 / 9843 / 28311 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 160Wh |
| Mitat | 132.20 x 99.00 x 115.60mm |
| Jännite | 40 V |
Stocks
Write Your Own Review