Gardena EasyCut 42 / SmallCut 300 Pensasleikkuri / Trimmeri Akku 2500 mAh
calcActive())">
Gardena EasyCut 42 / SmallCut 300 Pensasleikkuri / Trimmeri Akku 2500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gardena koneiden kanssa:
648844 648872 Pensasleikkuri EasyCut 42 Akku Trimmeri smallcut 300Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena koneiden alkuperäisakut:8834-20
In stock
- SKU
- CS-GRA420PX
62,95 €
Kuvaus / Gardena EasyCut 42 / SmallCut 300 Pensasleikkuri / Trimmeri Akku 2500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-GRA420PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174356 |
| Mitat | 125.10 x 80.16 x 53.00mm |
| Korvaa | 8834-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 45Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review