Gardena C1060 plus Solar Akku
calcActive())">
Gardena C1060 plus Solar Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gardena koneiden kanssa:
C1060 plus SolarTämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena koneiden alkuperäisakut:01866-00.600.02
In stock
- SKU
- CS-GRC105PW
20,95 €
Kuvaus / Gardena C1060 plus Solar Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-GRC105PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111436 |
| Mitat | 51.70 x 28.50 x 14.30mm |
| Korvaa | 01866-00.600.02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 5.92Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review