Gardena AP12 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Gardena AP12 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin: Gardena 2110 2150 2155 2165 2169 2170 2180 2185 2190 2220 2225 2252 2253 2255 2262 2263 2264Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:AP12
In stock
- SKU
- CS-GRA120PW
59,95 €
Kuvaus / Gardena AP12 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-GRA120PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081197 |
| Mitat | 123.36 x 44.75 x 42.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | AP12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review