Gardena Accu6, 302835 Ni-MH 7,2 V akku 3600 mAh
calcActive())">
Gardena Accu6, 302835 Ni-MH 7,2 V akku 3600 mAh
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin: Gardena Viimeistelyleikkuri Viimeistelyleikkuri ST6 Wolf Viimeistelyleikkuri; Bosch AGSTämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:Accu6 302835
In stock
- SKU
- CS-GRA600PW
43,95 €
Kuvaus / Gardena Accu6, 302835 Ni-MH 7,2 V akku 3600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-GRA600PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081432 |
| Mitat | 89.20 x 69.22 x 22.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | Accu6 / 302835 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 25.92Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review