Fulham hätävalaistus Hotspot 1 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Fulham hätävalaistus Hotspot 1 yhteensopiva akku 2500mAh
Fulham hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallitHotspot 1Korvattavat Fulham hätävalaistus alkuperäisakut5600123200403.00
In stock
- SKU
- CS-FHS100LS
21,95 €
Kuvaus / Fulham hätävalaistus Hotspot 1 yhteensopiva akku 2500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fulham hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-FHS100LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191360 |
| Korvaa | 5600123200403.00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9Wh |
| Mitat | 76.80 x 51.20 x 25.60mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review