Fukuda ECG Cardimax FCP-2101, ECG Cardimax FCP-2201, ECG Cardimax FCP-2201G akku 3000mAh
calcActive())">
Fukuda ECG Cardimax FCP-2101, ECG Cardimax FCP-2201, ECG Cardimax FCP-2201G akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FXB220MD
77,95 €
Kuvaus / Fukuda ECG Cardimax FCP-2101, ECG Cardimax FCP-2201, ECG Cardimax FCP-2201G akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-FXB220MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095415 |
| Korvaa | BF300SCAH10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 210.50 x 45.00 x 22.50mm |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review