Fujitsu M2010, Netbook M2010 akku 6600 mAh
calcActive())">
Fujitsu M2010, Netbook M2010 akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
Joybook Lite U101 Joybook Lite U101-V01Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:2C.20E01.001 916T7910E SQU-812 DHU100
In stock
- SKU
- CS-BU101HB
59,95 €
Kuvaus / Fujitsu M2010, Netbook M2010 akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BU101HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027089 |
| Mitat | 203.00 x 49.20 x 41.20mm |
| Korvaa | 2C.20E01.001 / 916T7910E / SQU-812 / DHU100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review