Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q665 / Stylistic Q739 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q665 / Stylistic Q739 yhteensopiva akku 3400mAh
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitStylistic Q665 Stylistic Q739 Stylistic Q738 Stylistic Q616 Stylistic Q7311 Stylistic Q7310 Stylistic Q7312Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakutCP690859 CP690859-01 CP700540-01 FPB0326S FPB0349S FPCBP479
In stock
- SKU
- CS-FUQ738NB
75,95 €
Kuvaus / Fujitsu kannettavan tietokoneen Stylistic Q665 / Stylistic Q739 yhteensopiva akku 3400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-FUQ738NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196150 |
| Korvaa | CP690859 / CP690859-01 / CP700540-01 / FPB0326S / FPB0349S / FPCBP479 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 176.30 x 103.40 x 6.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review