Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook E4512 / LifeBook E5512 yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook E4512 / LifeBook E5512 yhteensopiva akku 4250mAh
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLifeBook E4512 LifeBook E5512 LifeBook E5512A LifeBook U7411 LifeBook U7511 LifeBook U7512Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakutCP801785 FMVNBP253 FPB0360S FPCBP592
In stock
- SKU
- CS-FUT512NB
86,95 €
70,95 €
Kuvaus / Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook E4512 / LifeBook E5512 yhteensopiva akku 4250mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-FUT512NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,12 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218593 |
| Korvaa | CP801785 / FMVNBP253 / FPB0360S / FPCBP592 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 64.26Wh |
| Mitat | 263.50 x 112.50 x 7.00mm |
Stocks
Write Your Own Review