Fujifilm XQ1 / XQ2 / NP-48 akku 850 mAh
calcActive())">
Fujifilm XQ1 / XQ2 / NP-48 akku 850 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujifilm kameroiden kanssa:
XQ1 ja XQ2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujifilm kameroiden alkuperäisakut:NP-48
In stock
- SKU
- CS-NP48FU
16,95 €
15,95 €
Kuvaus / Fujifilm XQ1 / XQ2 / NP-48 akku 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-NP48FU |
|---|---|
| EAN | 4894128081579 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.67 x 28.01 x 7.97mm |
| Korvaa | NP-48 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.06Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review