Fuji NP-120 / Ricoh DB-43 / Pentax D-LI7 yhteensopiva akku 1800 mAh
calcActive())">
Fuji NP-120 / Ricoh DB-43 / Pentax D-LI7 yhteensopiva akku 1800 mAh
Yleinen akkutyyppi jota käytetään mm. Aiptek, Fujifilm, Kyocera, Pentax, Ricoh, Rollei ja Toshiba kameroiden akkuna.
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fuji kameroiden kanssa:
Camileo H30 Camileo H31 Camileo X100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fuji alkuperäisakut:PX1657 PX1657E-1BRS
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ricoh kameroiden kanssa:
Ricoh Caplio 300G Caplio 400G wide Caplio 500G Caplio 500G wide Caplio 500SE Caplio G3 Caplio G3 model M Caplio G3 model S Caplio G3S Caplio G4 Caplio G4 wide Caplio GX Caplio GX8 Caplio Pro G3 Caplio R330 Caplio RR10 Caplio RR30 Caplio RX.
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ricoh alkuperäisakut:DB-43
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax kameroiden kanssa:
Pentax Optio 450 Optio 550 Optio 555 Optio 750 Optio 750Z Optio MX Optio MX4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:D-LI7
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kameroiden kanssa:
Camileo H30 Camileo X100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:PA3790U-1CAM PA3791U-1CAM PX1657 PX1657E-1BRS
In stock
- SKU
- CS-NP120FU
13,95 €
11,95 €
Kuvaus / Fuji NP-120 / Ricoh DB-43 / Pentax D-LI7 yhteensopiva akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NP120FU |
|---|---|
| EAN | 4894128005421 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 53.00 x 35.30 x 11.00mm |
| Korvaa | Fuji PX1657, PX1657E-1BRS - Ricoh DB-43 - Pentax D-LI7 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review