Fresenius Applix Feeding Pump, Feeding pump Applix Smart FRES, FRESENIUS POMPE A NUTRITION AP akku 1200mAh
calcActive())">
Fresenius Applix Feeding Pump, Feeding pump Applix Smart FRES, FRESENIUS POMPE A NUTRITION AP akku 1200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fresenius lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FVA209MD
26,95 €
Kuvaus / Fresenius Applix Feeding Pump, Feeding pump Applix Smart FRES, FRESENIUS POMPE A NUTRITION AP akku 1200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-FVA209MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108795 |
| Korvaa | Z200045-6-200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 5.76Wh |
| Mitat | 87.75 x 28.30 x 15.06mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review