FOSSIL älykellon Q Marshal Gen 4 yhteensopiva akku 330mAh
calcActive())">
FOSSIL älykellon Q Marshal Gen 4 yhteensopiva akku 330mAh
FOSSIL älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitQ Marshal Gen 4Korvattavat FOSSIL älykellon alkuperäisakutAPP00276
In stock
- SKU
- CS-FTL276SH
20,95 €
Kuvaus / FOSSIL älykellon Q Marshal Gen 4 yhteensopiva akku 330mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FOSSIL älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-FTL276SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205548 |
| Korvaa | APP00276 |
| Kapasiteetti (mAh) | 330mAh / 1.25Wh |
| Mitat | 29.60 x 24.00 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review