Flymo ruohonleikkurin Contour PowerPlus Cordless CCT / Contour PowerPlus Cordless CCT yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
Flymo ruohonleikkurin Contour PowerPlus Cordless CCT / Contour PowerPlus Cordless CCT yhteensopiva akku 6000mAh
Flymo ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitContour PowerPlus Cordless CCT Contour PowerPlus Cordless CCT Cordless Multi Trim CT250X (96 Cordless Multitrim CT250X CT250 CT250X CT250X (9648545-25)Korvattavat Flymo ruohonleikkurin alkuperäisakut9648645-25
In stock
- SKU
- CS-FYC250PW
57,95 €
Kuvaus / Flymo ruohonleikkurin Contour PowerPlus Cordless CCT / Contour PowerPlus Cordless CCT yhteensopiva akku 6000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Flymo ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-FYC250PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 12,8 V |
| Kennotyyppi uusi | LiFePO4 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162148 |
| Korvaa | 9648645-25 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 76.8Wh |
| Mitat | 151.50 x 65.40 x 100.00mm |
Stocks
Write Your Own Review