Flymo ruohonleikkurin C-li 20v / K9652 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Flymo ruohonleikkurin C-li 20v / K9652 yhteensopiva akku 2500mAh
Flymo ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitC-li 20v K9652 EasiCut Cordless 20V Li Easicut 20V Li Cordless Hedge Trimmer 9678648-01 C-LINK 20v Contour 25 cm Cordless SimpliStore 340 Li SimpliStore 300 SimpliStore 300RKorvattavat Flymo ruohonleikkurin alkuperäisakutBA01 967913201 B16-2025A
In stock
- SKU
- CS-FYM340PW
106,95 €
Kuvaus / Flymo ruohonleikkurin C-li 20v / K9652 yhteensopiva akku 2500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Flymo ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-FYM340PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 20 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194293 |
| Korvaa | BA01 / 967913201 / B16-2025A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 50Wh |
| Mitat | 126.90 x 77.80 x 45.50mm |
| Jännite | 20 V |
Stocks
Write Your Own Review