Fluke TiX1000, TiX620, TiX640 akku 3200mAh
calcActive())">
Fluke TiX1000, TiX620, TiX640 akku 3200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke lämpökameroiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FTX660SL
38,95 €
Kuvaus / Fluke TiX1000, TiX620, TiX640 akku 3200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-FTX660SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143468 |
| Korvaa | Xbattery / 4575071 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 55.50 x 38.60 x 39.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review