Fluke Biomedical akku 2500mAh
calcActive())">
Fluke Biomedical akku 2500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FBP173SL
48,95 €
40,95 €
Kuvaus / Fluke Biomedical akku 2500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-FBP173SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146902 |
| Korvaa | BP1735 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Mitat | 152.00 x 34.00 x 17.80mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review