Fluke 700 Calibrator, 740 Calibrator, 744 Calibrator akku 3500mAh
calcActive())">
Fluke 700 Calibrator, 740 Calibrator, 744 Calibrator akku 3500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PF7235XL
55,95 €
45,95 €
Kuvaus / Fluke 700 Calibrator, 740 Calibrator, 744 Calibrator akku 3500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-PF7235XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117407 |
| Korvaa | BP7235 / 116-066 / 668225 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 25.2Wh |
| Mitat | 153.20 x 54.90 x 20.90mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review