Fluke 474569 akku 3000mAh
calcActive())">
Fluke 474569 akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FBP569SL
33,95 €
Kuvaus / Fluke 474569 akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-FBP569SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033271 |
| Korvaa | F9455-2520T |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 48.79 x 50.56 x 25.33mm |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
Write Your Own Review